неделя , септември 24 2017
Home / Новини / Септември (Симитли) победи с 2:0 ЦСКА 1948
Септември (Симитли) победи с 2:0 ЦСКА 1948
снимка:sportal.bg

Септември (Симитли) победи с 2:0 ЦСКА 1948 в първата контрола на столичния тим за лятото. За отбора от Симитли контролата пък бе трета само за тази седмица. По-интересните неща в мача станаха през първата част. Домакините пропуснаха дузпа в 26-ата минута, когато вратарят Дяков спаси удара на Гущеров. Девет минути по-късно след центриране от ъглов удар Борислав Хазуров с глава откри резултата. В 44-ата минута, отново след центриране отдясно, Гущеров от воле прокара топката през куп футболисти за 2:0.

След почивката и двамата треньори направиха много смени и това се отрази на играта. ЦСКА 1948 имаше повече положения за гол, като в 55-ата минута дебютиралият с червения екип Милен Кикарин удари греда с шут от около 20 метра. Дебют за „червените“ направиха още Кирил Котев и Костадин Хазуров. Около 100 фенове на ЦСКА 1948 подкрепиха отбора си в Симитли.

ЦСКА 1948 през първото полувреме: 1.К. Дяков, 25.Г. Петров (к), 32.Т. Стоичков, 6.К. Котев, 16.С. Савов, 19.Д. Пидев, 25.Г. Василев, 31.К. Хазуров, 21.М. Димитров, 32.С. Спасов, 22.М. Иванов
ЦСКА 1948 през второ полувреме: 66.С. Деспотов, 6.К. Котев, 5.Б. Ангелов, 3.Д. Стоянов, 22.М. Кикарин, 20.Г. Младенов, 4.Р. Димитров, 42.Илия Джамов, 7.Б. Трендафилов, 18.Д. Коларов, 9.Г. Божилов